Kontakta IK FREJ

Frej:s kansli är beläget på Hövdingavägen 1-3, Täby

Öppettider

Måndag-fredag 09.00-16.00

Telefontider för växelnummer – 08-510 116 75

Måndag-fredag 09.00-16.00

ORGANISATION

Märta Rydbeck- Ordförande IK Frej Täby Herr marta@ikfrej.se

Mats Henriksson- Ordförande IK Frej Täby Innebandy Mats.henriksson@ikfrej.se

Thomas Stenborg- Ordförande IK Frej Täby Fotboll Thomas.stenborg@ikfrej.se

 

Kansli
Stefan Bellander – Klubb & kanslichef stefan@ikfrej.se
John Samuelsson – Skol & akademiansvarig john.samuelsson@ikfrej.se
Rasmus Hansson – Webb & Biljetter rasmus@ikfrej.se
Sebastian Jangebring Burell – Media sebastian@ikfrej.se

 

Sälj- och marknadsavdelning
Erik Larsson, 070-579 08 92, erik@ikfrej.se
Johan Rydberg, 070-778 66 00, johan@ikfrej.se

 

Frågor rörande:
Ekonomi, löner och avgifter, fakturafrågor: stefan@ikfrej.se
Träningsschema: john.samuelsson@ikfrej.se
Skolor, camper och akademi: john.samuelsson@ikfrej.se
Drift Vikingavallen: benny.rosenqvist@taby.se
Domartillsättning 5 och 7 spel: rasmus@ikfrej.se
Hemsidan, Laget.se, sociala medier: rasmus@ikfrej.se eller sebastian@ikfrej.se
Boka plantider: stefan@ikfrej.se
Bli tränare: oskar@ikfrej.se
Material: johanstenberg@me.com eller stefan@ikfrej.se
Börja spela hos oss 5-12 år: john.samuelsson@ikfrej.se
Börja spela hos oss 13 år – : oskar@ikfrej.se
BOIL: john.samuelsson@ikfrej.se eller julia@ikfrej.se
Värdegrundsfrågor: stefan@ikfrej.se eller oskar@ikfrej.se
Spelarrotation: oskar@ikfrej.se
Utbildning: stefan@ikfrej.se
Personal: stefan@ikfrej.se
Sponsring och Marknad: per.aronsson@evry.com
Anmälan Sanktan: oskar@ikfrej.se eller stefan@ikfrej.se
Fogis: stefan@ikfrej.se
Lokalbokning: kansli@ikfrej.se
Anmälan till camper och akademier: anmalan@ikfrej.se
Brukarsamverkan: stefan@ikfrej.se
LOK och Närvarorapportering: rasmus@ikfrej.se

cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail